شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧
  • شورای شبکه فعالین فرهنگی سیاسی دانشگاه
    به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد، شورای شبکه فعالین فرهنگی سیاسی تشکلهای دانشجویی ـ هیئتها و کانونهای دانشجویی برگزار گردید.

  • اعتراض به خروج آمریکا از برجام
    به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد، امروز بعد از نماز ظهر و عصر در یک حرکت نمادین دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بعد از قرائت بیانیه ای اقدام به آتش زدن پرچم آمریکا کردند.

  • برگزاری جشن مشترک ازدواج دانشجویی و جشن نیمه شعبان
    به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد، جشن ازدواج دانشجویی و سالروز میلاد حضرت ولی عصر (عج) با حضور دانشجویان و مزدوجین دانشجو امروز در تالار شریعتی دانشگاه برگزار شد.

آمار بازدید
 بازدید امروز : 395
 کل بازدید : 2117797

برگزاری نشست بیمارستانی ( هم اندیشی اساتید)
به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد، پنجشنبه سوم خرداد جلسه هم اندیشی اساتید در بیمارستان الزهرا با موضوع مدیریت پاسخ دهی به تعارضات معنوی بیماران برگزار گردید.
 ١٢:٢ - 1397/03/05 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری جلسه هم اندیشی در ادامه مباحث مراقبت معنوی
به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد، چهارشنبه دوم خرداد جلسه هم اندیشی اساتید با ادامه موضوع مراقبت معنوی بیماران در تالار زیتون برگزار گردید.
 ١١:٥٢ - 1397/03/05 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

اطلاعیه چهارمین نشست هم اندیشی
به اطلاع اساتید معزز میرساند چهارمین نشست هم اندیشی با موضوع مدیریت و غربالگری چالشهای معنوی بیماران روز چهارشنبه 2 خرداد ساعت 14 در تالار زیتون برگزار میگردد.
 ١٢:٢٦ - 1397/02/31 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین فرزین در هفته اول ماه مبارک رمضان
طبق برنامه ارائه شده هفته اول ماه مبارک رمضان بعد از نماز عصر در مسجد امام خمینی (ره) حجه الاسلام و المسلمین فرزین در خصوص ضیافت الهی سخنرانی میکنند.
 ١٢:٣٩ - 1397/02/30 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

اولین نشست از سلسله جلسات دوره سلامت معنوی
به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد، اولین نشست از سلسله جلسات دوره سلامت معنوی با موضوع تعارض معنوی بیماران و کارکرد آن در سلامت معنوی در تالار شهید مطهری بیمارستان الزهرا برگزار شد.
 ١٢:٥٤ - 1397/02/29 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سومین نشست از سلسله جلسات دوره سلامت معنوی
بنا به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد، سومین نشست از سلسله جلسات دوره سلامت معنوی با موضوع آسیب شناسی درمانهای نوظهور معنوی برگزار شد.
 ١٢:٣٤ - 1397/02/29 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رسول اکرم (ص) :ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزايد و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است.
لینکها
اوقات شرعی

تمامی حقوق این پایگاه متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میباشد.